top of page

Wakacje z twoim koniem + treningi i wypoczynek

terminy: 1 - 14 lipca, 31 lipca - 13 sierpnia

Marzysz o wakacjach z Twoim koniem, w otoczeniu pięknych lasów, gdzie można wyjechać na w teren na kilka godzin. Chcesz też trenować, skupić się na doskonaleniu dosiadu, ujeżdżeniu. A może zależy Ci na zrozumieniu koni, ich psychologii, natury i języka komunikacji? Chcesz szkolić się w pracy z koniem z ziemi w zgodzie z biomechaniką i naturą koni? Znajdziesz to wszystko u nas! A jednocześnie małe grupy, ciszę i spokój.  

IMG_6219 2.heic

Czas spędzony z koniem jest najlepszym wypoczynkiem

Zapraszamy na pobyty z Twoim koniem wypełnione dobrym treningiem, relaksem, wyjazdami w teren i nieograniczonym czasem przebywania z końmi.

Oferujemy treningi ujeżdżeniowe, dosiadowe, skoki, praca z ziemi, wyjazdy w teren, praca behawioralna z końmi.

A może masz problem z koniem? 
Jest płochliwy, panikujący i łatwo się stresuje? Boi się wody, spreya, weterynarza? Plandeki i plastik to największy wróg, nie chce wejść do przyczepy, boi się wody, czy wyjazdów w teren, odmawia skoków, itp? Możemy to skutecznie zmienić i rozwiązać te problemy na zawsze!

 

A może chcesz lepiej zrozumieć psychologię konia i świadomie budować relację, opartą na komunikacji i zaufaniu?

A może chcesz przyjechać z młodym koniem, aby wspólnie przygotować go do pracy pod siodłem? Zapraszamy!

Zapraszamy na wyjątkowe pobyty treningowe, gdzie poza jazdą, nauczysz się poracy z ziemi w zgodzie z biomechanika i naturą koni, możemy wspólnie rozwiązac wszeslkie problemy w relacji z koniem. Nauczysz się, jak budować partnerską relację, bazującą na  komunikacji szacunku i zaufaniu.

Trenerka Magdalena Stanik, z zamiłowania ujeżdżeniowiec, ma holistyczne podejście do treningu i jeździectwa, z naciskiem na dobrostan konia i rozwój fizyczny i emocjonalny jeźdźca i konia. Olbrzymia uwagę przykłada do  emocji w pracy z koniem

Intensywne pobyty treningowe - 2 treningi dziennie.

Nocleg w pokoju 4 osobowym z łazienką i aneksem kuchennym.

Ilośc miejsc 4 osoby / turnus

Cena jest uzależniona od Twoich potrzeb, zadzwoń lub napisz aby dowiedzieć się więcej

więcej info: tel. 794 352 048 

galeria

bottom of page