top of page

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzeniaStajnia Foresta to miejsce ciekawych wydarzeń, szkoleń i warsztatów, miejsce rozwoju osobistego

kurs praca z koniem z ziemi w zgodzie z biomechanika i naturą koni
kurs Join Up Monty Roberts
trening i wakacje z twoim koniem
20 -21 maja
Praca z koniem z ziemi w zgodzie z biomechaniką i naturą koni - warsztaty 2 dni

Podczas warsztatów poznacie w praktyce różne techniki pracy z koniem z ziemi na każdym etapie zaawansowania konia. Praca z ziemi jest bardzo wartościowa, nie tylko dla młodych koni, które dopiero zaczynają karierę pod siodłem, ale dla każdego konia, na każdym etapie. 

Te warsztaty dadzą Wam praktyczną wiedzę i umiejtności i sprawią, że i Wy i koń zaczniecie mieć radość, dobrą zabawę i satysfakcję z pracy z ziemi, a nuda już nigdy nie będzie Wam towarzyszyć.

Warsztaty dadzą Wam praktyczną wiedzę niezbędną do osiągania sukcesów w każdej dyscyplinie jeździeckiej od rekreacji po duży sport.

 

ilość miejsc - 12

więcej info i zapisy: tel. 794 352 048 

2-4 czerwca

Join Up - certyfikowany kurs Monty Roberts 3 dni

Budowanie partnerskiej relacji z koniem

"Pokaż mi swojego konia, a powiem Ci, kim jesteś” Monty Roberts

Więź z koniem to niesamowite uczucie zaufania i bliskości, które daje nam nie tylko ogromną satysfakcję i cudowne emocje, ale także owocuje łatwością w pracy, treningu i codziennym życiu z koniem.

 

Podstawą partnerskiej relacji jest wzajemny szacunek i zaufanie. Aby zbudować zaufanie musimy zacząć od jasnej, zrozumiałej dla konia komunikacji. Konie w komunikacji między sobą posługują się głównie mową ciała – naturalnym, bezgłośnym językiem, którego używają od milionów lat i którego uczą się od urodzenia się. My ludzie często nie jesteśmy świadomi, jak wiele sygnałów przekazujemy poprzez nasze ciało, napięcie, czy rozluźnienie naszych mięśni, oddech, tętno, wzrok, a nawet nasze mikro-ruchy.

Podczas szkolenia nauczysz się, jak skutecznie komunikować się z końmi w ich języku, jak odczytywać sygnały komunikacji konia,  dowiesz się o psychologii koni, o tym jak konie postrzegają świat i co z tego wynika dla nas.

Każdy człowiek może się tego nauczyć i osiągnąć sukces!

ilość miejsc - 10

więcej info i zapisy: tel. 794 352 048

16 - 25 czerwca

Certyfikowany Kurs Podstawowy Monty Roberts

10 dni 

Ten kurs jest pierwszym krokiem do poznania koncepcji metody Monty Roberts’a. Kurs jest dedykowany wszystkim chętnym bez znaczenia na dotychczasowe doświadczenie i wiedzę o koniach. 
Jest to 10-dniowy bardzo intensywny kurs, podczas którego otrzymasz gruntowną wiedzę o podstawach kompleksowej opieki nad koniem, w tym trening, hodowla, żywienie, suplementowanie, z dużym naciskiem na psychologię koni.


Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne, pokazy oraz praktyczną pracę z końmi.​

Nauczysz się w praktyce procedury Join Up, poznasz zasady pracy na kantarze dually, lonżowania na 2 długich lonżach, rozwiniesz swoje umiejętności w komunikacji z końmi, dzięki świadomemu użyciu body language, twojej mowy ciała bez liny, poznasz zasady bezstresowego odczulania konia na różne bodźce oraz bezstresowego załadunku do przyczepy.

Ten kurs może być początkiem niesamowitej drogi w świat koni, umożliwi Ci rozwój umiejętności komunikacji z końmi i budowania partnerskiej relacji z koniem, bazującej na zaufaniu. Kurs Podstawowy może też być pierwszym krokiem do dalszego zgłębiania metody Monty Roberts’a i kontynuacji nauki w ramach Kursu poziom Zaawansowany (Advanced).

lość miejsc - 10

więcej info i zapisy: tel. 794 352 048

1-14 lipca
Treningowe wakacje z Twoim koniem

Zapraszamy na pobyty z Twoim koniem wypełnione dobrym treningiem, relaksem, wyjazdami w teren. Treningi ujeżdżeniowe, dosiadowe, skoki, praca z ziemi.

A może masz problem z koniem? 
Jest płochliwy, panikujący i łatwo się stresuje? Boi się wody, spreya, weterynarza? Plandeki i plastik to największy wróg, nie chce wejść do przyczepy, boi się wody, czy wyjazdów w teren, odmawia skoków, itp?

A może chcesz lepiej zrozumieć psychologię konia świadomie budować relację opartą na komunikacji i zaufaniu?

Zapraszamy na wyjątkowe pobyty treningowe, gdzie poza jazdą, nauczysz się poracy z ziemi w zgodzie z biomechanika i naturą koni, możemy wspólnie rozwiązac wszeslkie problemy w relacji z koniem. Nauczysz się, jak budować partnerską relację, bazującą na  komunikacji szacunku i zaufaniu.

Ilośc miejsc 4 osoby

więcej info: tel. 794 352 048 

.

bottom of page