top of page

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzeniaStajnia Foresta to miejsce ciekawych wydarzeń, szkoleń i warsztatów, miejsce rozwoju osobistego

kurs praca z koniem z ziemi w zgodzie z biomechanika i naturą koni
kurs Join Up Monty Roberts
Magdalena Stanik Joy2.JPG
trening i wakacje z twoim koniem
21 -22 października 2023
Praca z koniem z ziemi w zgodzie z biomechaniką i naturą koni - warsztaty 2 dni

Podczas warsztatów poznacie w praktyce różne techniki pracy z koniem z ziemi na każdym etapie zaawansowania konia. Praca z ziemi jest bardzo wartościowa, nie tylko dla młodych koni, które dopiero zaczynają karierę pod siodłem, ale dla każdego konia, na każdym etapie. 

Te warsztaty dadzą Wam praktyczną wiedzę i umiejtności i sprawią, że i Wy i koń zaczniecie mieć radość, dobrą zabawę i satysfakcję z pracy z ziemi, a nuda już nigdy nie będzie Wam towarzyszyć.

Warsztaty dadzą Wam praktyczną wiedzę niezbędną do osiągania sukcesów w każdej dyscyplinie jeździeckiej od rekreacji po duży sport.

 

ilość miejsc - 12

więcej info i zapisy: tel. 794 352 048 

10-12 listopada 2023

Join Up - certyfikowany kurs Monty Roberts 3 dni

Budowanie partnerskiej relacji z koniem

"Pokaż mi swojego konia, a powiem Ci, kim jesteś” Monty Roberts

Więź z koniem to niesamowite uczucie zaufania i bliskości, które daje nam nie tylko ogromną satysfakcję i cudowne emocje, ale także owocuje łatwością w pracy, treningu i codziennym życiu z koniem.

 

Podstawą partnerskiej relacji jest wzajemny szacunek i zaufanie. Aby zbudować zaufanie musimy zacząć od jasnej, zrozumiałej dla konia komunikacji. Konie w komunikacji między sobą posługują się głównie mową ciała – naturalnym, bezgłośnym językiem, którego używają od milionów lat i którego uczą się od urodzenia się. My ludzie często nie jesteśmy świadomi, jak wiele sygnałów przekazujemy poprzez nasze ciało, napięcie, czy rozluźnienie naszych mięśni, oddech, tętno, wzrok, a nawet nasze mikro-ruchy.

Podczas szkolenia nauczysz się, jak skutecznie komunikować się z końmi w ich języku, jak odczytywać sygnały komunikacji konia,  dowiesz się o psychologii koni, o tym jak konie postrzegają świat i co z tego wynika dla nas.

Każdy człowiek może się tego nauczyć i osiągnąć sukces!

ilość miejsc - 10

więcej info i zapisy: tel. 794 352 048

mail: magdastanik@yahoo.com

24 - 26 listopada 2023

Lonżowanie na 2 lonżach - 3 dni

Certyfikowany Kurs Monty Roberts  

Ten kurs jest częścią kursów o poznania koncepcji metody Monty Roberts’a. Kurs jest dedykowany wszystkim chętnym bez znaczenia na dotychczasowe doświadczenie i wiedzę o koniach. 

Praca z koniem na 2 linach - to zdrowa alternatywa dla klasycznego lonżowania na 1 lonży.

Praca na 2 lonżach daje świetne możliwości pracy konia w równowadze, w odpowiednim wygięciu, prawidłowym obciążeniu poszczególnych partii ciała, mięśni i stawów, symetryczny ruch w obie strony, pozwala na precyzyjne prowadzenie konia, tam gdzie chcemy i w odpowiednim tempie. 

Daje nam możliwość gimnastyki i nauki: 
- skręcania, 
- cofania, 
- pracy na „ósemkach”, drągach, 
- naukę płynnych przejść w dół, 
- a na wyższym poziomie naukę chodów bocznych i lotnej zmiany nogi w galopie.

Podczas warsztatów szczegółowo pokazane zostaną: 
- technika pracy na kantarze dually i 2 linach 
- przygotowanie, wprowadzenie i używanie sprzętu 
- praktyczna nauka pracy z koniem na 2 lonżach 
- zasady linii balansu i kierowania koniem z ziemi
- przygotowanie konia na pierwsze siodło
- przejście od kantara dually na pierwsze ogłowie

lość miejsc - 8

więcej info i zapisy: tel. 794 352 048

mail: magdastanik@yahoo.com

1-14 lipca 2024
Treningowe wakacje z Twoim koniem

Zapraszamy na pobyty z Twoim koniem wypełnione dobrym treningiem, relaksem, wyjazdami w teren. Treningi ujeżdżeniowe, dosiadowe, skoki, praca z ziemi.

A może masz problem z koniem? 
Jest płochliwy, panikujący i łatwo się stresuje? Boi się wody, spreya, weterynarza? Plandeki i plastik to największy wróg, nie chce wejść do przyczepy, boi się wody, czy wyjazdów w teren, odmawia skoków, itp?

A może chcesz lepiej zrozumieć psychologię konia świadomie budować relację opartą na komunikacji i zaufaniu?

Zapraszamy na wyjątkowe pobyty treningowe, gdzie poza jazdą, nauczysz się poracy z ziemi w zgodzie z biomechanika i naturą koni, możemy wspólnie rozwiązac wszeslkie problemy w relacji z koniem. Nauczysz się, jak budować partnerską relację, bazującą na  komunikacji szacunku i zaufaniu.

Ilośc miejsc 4 osoby

więcej info: tel. 794 352 048 

.

bottom of page