top of page

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzeniaStajnia Foresta to miejsce ciekawych wydarzeń, szkoleń i warsztatów, miejsce rozwoju osobistego

Monty Roberts foto.JPG
kurs Join Up Monty Roberts
2 lonże galop_edited.jpg
trening i wakacje z twoim koniem
31 maja -2 czerwca 2024       3 dni - koszt  2.950 zł
Pierwsze kroki z metodą  Monty Roberts   certyfikowany kurs

Podczas 3 dni kursu dowiesz się jak widzieć świat oczami konia. Wprowadzimy Cię w podstawy Equus - bezgłośnego języka koni, opartego na mowie ciała. Uzyskasz wiedzę o psychologii koni, nauczysz się pracować na kantarze Dually używając presji i odpuszczenia w treningu, bez użycia przemocy

  • zrozumiesz co to jest języku Equus - naturalny system komunikacji koni,

  • dowiesz się, jak używać języka Equus i jak dzięki temu, możemy budować partnerską relację z koniem, bez przemocy opartą na szacunku i zaufaniu,

  • nauczysz się, jak praktycznie używać kantara Dually,

  • dowiesz się, jak pracować presją i odpuszczeniem presji,

  • nauczysz jak ważne są timing - czyli czas reakcji  i nasza konsekwencja w pracy z końmi.

Dzięki zajęciom teoretycznym, pokazom, praktycznej pracy z końmi i dyskusji uzyskasz szeroką wiedzę z zakresu psychologii koni. Zajęcia praktyczne z końmi pozwolą Ci na udoskonalenie relacji i zrozumienie koni, ich natury, psychologii i ich naturalnego systemu komunikacji.

 

ilość miejsc - 8 

 

 

zapisy: tel. 794 352 048 magdastanik@yahoo.com

28-30 czerwca 2024       3 dni - koszt  3.490 zł

Join Up - certyfikowany kurs Monty Roberts

Budowanie partnerskiej relacji z koniem

Więź z koniem to niesamowite uczucie zaufania i bliskości, które daje nam nie tylko ogromną satysfakcję i cudowne emocje, ale także owocuje łatwością w pracy, treningu i codziennym życiu z koniem.

Przez 3 dni wprowadzimy Cię w podstawy Equus - języka koni, bezgłośnego systemu komunikacji opartego na mowie ciała.

Dowiesz się jak budować skuteczną komunikację z koniem i relację opartą na zaufaniu i partnerstwie dzięki Join Up - połączenia z koniem, bez użycia siły, przemocy, przymusu.

Poznasz w praktyce Join Up - metodę komunikacji z koniem.

 

Dzięki zajęciom teoretycznym, pokazom, praktycznej pracy z końmi i dyskusji uzyskasz szeroką wiedzę z zakresu natury i psychologii koni. Zajęcia praktyczne z końmi pozwolą Ci na udoskonalenie relacji i zrozumienie koni, ich natury, psychiki i systemu komunikacji.

ilość miejsc - 8. 

zapisy: tel. 794 352 048.     mail: magdastanik@yahoo.com

 

12 - 14 lipca 2024     3 dni - koszt 2.950 zł

Lonżowanie na 2 lonżach certyfikowany Kurs Monty Roberts  

Podczas 3 dni kursu nauczysz się w praktyce lonżowania konia na 2 lonżach w zgodzie z naturą i biomechaniką koni. Poznasz korzyści pracy z ziemi, dowiesz się jak unikać błędów i nudy, a jak budować koncentrację, zaangażowanie i prawidłowy rozwój konia.

Praca z koniem na 2 lonżach - to zdrowa alternatywa dla klasycznego lonżowania na 1 lonży.

 

Praca na 2 lonżach daje świetne możliwości pracy konia w równowadze, w odpowiednim wygięciu, prawidłowym obciążeniu poszczególnych partii ciała, mięśni i stawów, symetryczny ruch w obie strony, pozwala na precyzyjne prowadzenie konia, tam gdzie chcemy i w odpowiednim tempie. Daje też dużo możliwości ciekawych ćwiczeń, chodów bocznych, zmian kierunku, zatrzymań, lotnej zmiany nogi galopie.

ilość miejsc - 8

zapisy: tel. 794 352 048       mail: magdastanik@yahoo.com

 
1-7 lipca 2024          5-18 sierpnia 2024
Zgrupowania treningowe z Twoim koniem dla młodzieży - pobyty 7 dni lub 14 dni

Zapraszamy na zgrupowania treningowe z Twoim koniem wypełnione dobrym treningiem, relaksem, wyjazdami w teren. Treningi ujeżdżeniowe, dosiadowe, skoki, praca z ziemi, przygotowanie do pierwszych statów w zawodach.

Zapraszamy na wyjątkowe pobyty treningowe, gdzie doszkolisz swój dosiad, umiejętności techniczne, a poza jazdą, nauczysz się pracy z ziemi w zgodzie z biomechanika i naturą koni. 

Lepiej zrozumiesz psychologię koni, nauczysz się, jak budować partnerską relację, bazującą na  komunikacji szacunku i zaufaniu. 

 Możemy wspólnie rozwiązać wszelkie problemy w relacji z koniem.
Jeśli Twój koń jest płochliwy, panikujący i łatwo się stresuje?, boi się wody, spreya, weterynarza, plandeki i plastik to największy wróg, nie chce wejść do przyczepy, czy wyjazdów w teren, odmawia skoków, itp. - razem to skutecznie zmienimy!

trenerka - Magdalena Stanik, certyfikowana instruktorka Monty Roberts

Ilośc miejsc 5 osób

więcej info: tel. 794 352 048 

mail magdastanik@yahoo.com

.

bottom of page