top of page

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzeniaStajnia Foresta to miejsce ciekawych wydarzeń, szkoleń i warsztatów, miejsce rozwoju osobistego

IMG_5177.JPG
Magdalena Stanik jak pracować z płochliwym koniem.jpg
17-18 września
Praca z koniem z ziemi w zgodzie z biomechaniką i naturą koni - warsztaty 2 dni

Podczas warsztatów poznacie w praktyce różne techniki pracy z koniem z ziemi na każdym etapie zaawansowania konia. Praca z ziemi jest bardzo wartościowa, nie tylko dla młodych koni, które dopiero zaczynają karierę pod siodłem, ale dla każdego konia, na każdym etapie. 

Te warsztaty dadzą Wam praktyczną wiedzę i umiejtności i sprawią, że i Wy i koń zaczniecie mieć radość, dobrą zabawę i satysfakcję z pracy z ziemi, a nuda już nigdy nie będzie Wam towarzyszyć.

Warsztaty dadzą Wam praktyczną wiedzę niezbędną do osiągania sukcesów w każdej dyscyplinie jeździeckiej od rekreacji po duży sport.

więcej info: tel. 794 352 048 i fb

 

1-2 października

Jak budować partnerską relację z koniem- cz.1 komunikacja i szacunek

"Pokaż mi swojego konia, a powiem. Ci, kim jesteś” Monty Roberts

 

Więź z koniem to niesamowite uczucie zaufania i bliskości, które daje nam nie tylko ogromną satysfakcję i cudowne emocje, ale także owocuje łatwością w pracy i codziennym życiu z koniem.

 

Podstawą partnerskiej relacji jest wzajemny szacunek i zaufanie. Aby zbudować zaufanie musimy zacząć od jasnej, zrozumiałej dla konia komunikacji. Konie w komunikacji między sobą posługują się głównie mową ciała – naturalnym, bezgłośnym językiem, którego używają od milionów lat i którego uczą się od urodzenia się. My ludzie często nie jesteśmy świadomi, jak wiele sygnałów przekazujemy poprzez nasze ciało, napięcie, czy rozluźnienie naszych mięśni, oddech, tętno, wzrok, a nawet nasze mikro-ruchy.

Jak skutecznie komunikować się z końmi? 

Każdy człowiek może się tego nauczyć i osiągnąć sukces!

8-9 października
Jak pracować z płochliwym koniem- profesjonalne warsztaty praktyczne 2 dni

Masz problem z koniem? 
Jest płochliwy, panikujący i łatwo się stresuje? Boi się wody, spreya, weterynarza? Plandeki i plastik to największy wróg?

Płochliwy, panikujący koń to mega problem, może też być przez swoje zachowanie niebezpieczny.

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty praktyczne, podczas których nauczycie się, jak postępować z koniem w konkretnych sytuacjach stresujących, czy kiedy koń się płoszy, jak przyzwyczaić go do różnych przedmiotów i m.in zabiegów. Poznacie różne techniki do praktycznego zastosowania w każdej sytuacji.

więcej info: tel. 794 352 048 i FB

.

bottom of page