top of page

Treningowe zgrupowania dla młodzieży
Wakacje z Twoim koniem + treningi i wypoczynek

terminy: 1-7 lipca,  5-18 sierpnia

Marzysz o wakacjach z Twoim koniem, w otoczeniu pięknych lasów, gdzie można wyjechać na w teren na kilka godzin. Chcesz też trenować, skupić się na doskonaleniu dosiadu, ujeżdżeniu. A może zależy Ci na zrozumieniu koni, ich psychologii, natury i języka komunikacji? Chcesz szkolić się w pracy z koniem z ziemi w zgodzie z biomechaniką i naturą koni? Znajdziesz to wszystko u nas! A jednocześnie małe grupy, ciszę i spokój.  

IMG_5929 2.HEIC

Czas spędzony z koniem jest najlepszym wypoczynkiem

Zapraszamy na zgrupowania treningowe z Twoim koniem, wypełnione dobrym treningiem, relaksem, wyjazdami w teren. Treningi ujeżdżeniowe, dosiadowe, skoki, praca z ziemi, przygotowanie do pierwszych statów w zawodach.

Zapraszamy na wyjątkowe pobyty treningowe, gdzie doszkolisz swój dosiad, umiejętności techniczne, a poza jazdą, nauczysz się pracy z ziemi w zgodzie z biomechanika i naturą koni. 

Lepiej zrozumiesz psychologię koni, nauczysz się, jak budować partnerską relację, bazującą na  komunikacji szacunku i zaufaniu. 

 Możemy wspólnie rozwiązać wszelkie problemy w relacji z koniem.
Jeśli Twój koń jest płochliwy, panikujący i łatwo się stresuje, boi się wody, spreya, weterynarza, plandeki i plastik to największy wróg, nie chce wejść do przyczepy, czy wyjazdów w teren, odmawia skoków, itp. - razem to skutecznie zmienimy!

Zapraszamy na wyjątkowe pobyty treningowe, gdzie poza jazdą, nauczysz się poracy z ziemi w zgodzie z biomechanika i naturą koni, możemy wspólnie rozwiązac wszeslkie problemy w relacji z koniem. Nauczysz się, jak budować partnerską relację, bazującą na  komunikacji szacunku i zaufaniu.

Trenerka Magdalena Stanik, z zamiłowania ujeżdżeniowiec, ma holistyczne podejście do treningu i jeździectwa, z naciskiem na dobrostan konia i rozwój fizyczny i emocjonalny jeźdźca i konia. Olbrzymią uwagę przykłada do  emocji w pracy z koniem oraz umiejętności technicznych i dobrego dosiadu.

Intensywne pobyty treningowe - 2 treningi dziennie.

Nocleg w pokoju 5 osobowym z łazienką i aneksem kuchennym.

Ilośc miejsc 5 osoby / turnus

Cena jest uzależniona od Twoich potrzeb, zadzwoń lub napisz aby dowiedzieć się więcej

więcej info: tel. 794 352 048 

galeria

bottom of page